Nasze marki

OptomaOptoma to wiodący projektant i producent, wielokrotnie nagradzanych projektorów dla biznesu, szkolnictwa, profesjonalnych zastosowań Audio/Video oraz domowej rozrywki.
W naszych zasobach posiadamy rozbudowaną ofertę produktową tej marki, a mianowicie: projektory, lampy wymienne, ekrany projekcyjne, moduły wifi i adaptery, okulary 3D, piloty prezentacyjne, interaktywne długopisy czy uchwyty sufitowe, jak również głośniki multimedialne.

BenQLider w produkcji innowacyjnych urządzeń cyfrowych powszechnego użytku.
Specjalizuje się w dziedzinie projektowania produktu, wyświetlaczy wizyjnych, rozwiązań mobilnych i technologii konwergencji sieci. Oferuje szeroki asortyment produktów takich jak monitory, laptopy, aparaty cyfrowe, projektory czy telewizory.
W naszej ofercie są stale dostępne: projektory, moduły wifi, torby do projektorów, uchwyty, okulary 3D, lampy wymienne oraz monitory – dotykowe i wielkoformatowe.

InFocusInFocus to amerykańska firma z ponad 25-letnim doświadczeniem. Jest światowym pionierem i liderem w dziedzinie wizualnej komunikacji nieustannie rozwijając cyfrowe wyświetlacze.
Zajmuje się produkcją i dystrybucją projektorów multimedialnych DLP i LCD dla firm, szkół, instytucji oraz dla użytkowników indywidualnych.
Dysponujemy bogatą ofertą produktów tej marki, wśród której znajdują się projektory, moduły wifi oraz lampy wymienne, z każdej półki cenowej.

Ricoh

Ricoh swoim zasięgiem obejmuje 70 krajów, w Polsce firma jest obecna od 1996 roku.
Specjalizuje się w sprzęcie biurowym i druku produkcyjnym.
W swojej ofercie posiada rozwiązania dla przetwarzania obrazu, produkty przemysłowe, rozwiązania dla systemów sieciowych, rozwiązania dla druku produkcyjnego, usługi zarządzania dokumentami oraz usługi IT.
W naszej ofercie Ricoh to przede wszystkim projektory: przenośne, krótkoogniskowe, biznesowe oraz instalacyjne.

JVC

JVC to firma z ponad 80-letnią historią wytyczająca nowe kierunki w rozwoju światowej elektroniki.
Produkty JVC wielokrotnie były nagradzane za wysoką jakość, innowacyjność, nowoczesny wygląd i prostą obsługę. Firma zwraca szczególną uwagę na rozwój produktów energooszczędnych. Co roku otrzymują prestiżowe nagrody przyznawane przez Stowarzyszenie EISA i TIPA oraz tytuł europejskiego produktu roku.
W naszej ofercie dostępne są projektory do kina domowego z najwyżej półki, 4K oraz instalacyjne, jak również akcesoria: lampy wymienne, emitery i okulary aktywne.

AcerFirma Acer stawia na technologie, atrakcyjny wygląd i innowacyjne rozwiązania, nie zapominając jednocześnie o produktach przyjaznych dla środowiska. Strategia ta spotyka się z uznaniem i przynosi firmie prestiżowe nagrody.
Acer dostarcza notebooki i komputery stacjonarne, serwery i pamięci masowe, monitory LCD, projektory, jak również smartfony i tablety.
Nasza oferta w obrębie marki Acer obejmuje projektory (LED, przenośne, podstawowe, biznesowe, do kina domowego oraz dla edukacji), adaptery wifi, okulary 3D, uchwyty sufitowe oraz lampy wymienne.

NECNEC Display Solutions skupia ekspertów branży AV i dostarcza innowacyjne rozwiązania związane z obrazowaniem.
NEC odgrywa wiodącą rolę na rynku monitorów LCD (desktopowe, medyczne, graficzne, wielkoformatowe), modułów LED i projektorów, również kinowych.
Posiadamy szeroką gamę produktów firmy NEC począwszy od projektorów, lamp wymiennych, modułów wifi i okularów 3D poprzez ekrany projekcyjne i monitory wielkoformatowe.

Panasonic

Panasonic prowadzi działalność w obrębie czterech obszarów biznesowych Appliances, Eco Solutions, AVC Networks oraz Automotive & Industrial.
Zapewnia szeroki wachlarz najnowocześniejszych produktów biznesowych i rozwiązań ze świata broadcastu, interaktywnych monitorów i projektorów oraz systemów zintegrowanej komunikacji i odpornych na uszkodzenia komputerów przenośnych oraz tabletów.
Produkty Panasonic to u nas przede wszystkim projektory, okulary 3D, obiektywy, transmitery, lampy wymienne ale i tablice interaktywne.

SonySony Corporation jest czołowym producentem sprzętu audio, wideo, rozrywkowego, telekomunikacyjnego i informatycznego oraz podzespołów elektronicznych przeznaczonych na rynek masowy i dla odbiorców profesjonalnych. Działalność w segmentach muzyki, filmu, rozrywki komputerowej i Internetu zapewnia Sony wyjątkową pozycję: światowego lidera w branży elektronicznej i rozrywkowej.
W naszym asortymencie znajdują się projektory mobilne, biznesowe, krótkoogniskowe, do kina domowego, instalacyjne, jak i 4K.

Elite screensElite Screens to amerykańska firma z siedzibą w Kalifornii zajmująca się produkcją certyfikowanych ekranów projekcyjnych. Wytwarza szeroką gamę ekranów projekcyjnych dla komercyjnych i mieszkaniowych rynków audiowizualnych.
W ciągu  10 lat stała się wiodąca firmą dystrybucyjną na terenie USA, która dzięki szerokiej ofercie ekranów (stawiając na jakość i oferując produkt z każdej półki cenowej), powoli zaczyna zdobywać również rynek azjatycki i europejski.

Optika to nasza własna marka, która obejmuje przede wszystkim szeroką linię ekranów projekcyjnych: manualnych, elektrycznych, ramowych i na trójnogu oraz akcesoria (uchwyty, pokrowce, torby, kable i wskaźniki laserowe).
Jest to linia produktów, które dzięki atrakcyjnej cenie i wysokiej jakości zyskuje coraz większe grono klientów.

Barco jest międzynarodową firmą aktywną w trzech kluczowych obszarach technologii przetwarzania obrazu. Projektuje i tworzy rozwiązania projekcji wielkoformatowej, systemy wizualizacji w medycynie oraz systemy wizualnego nadzoru. Firma notowana jest na brukselskiej giełdzie papierów wartościowych będąc częścią BEL 20, Next 150, jak również Dow Jones Sustainability Indexes.