Yamaha ISX-18D i WX-010  nowe bezprzewodowe głośniki strumieniowe z MusicCast

Yamaha ISX-18D i WX-010 nowe bezprzewodowe głośniki strumieniowe z MusicCast

Yamaha zaprezentowała dwa nowe bezprzewodowe głośniki strumieniowe. Obydwa modele kompatybilne są z systemem multi-room Yamaha MusicCast i pokazują, jak mocny dźwięk mogą dostarczyć tak niewielkie konstrukcje.

Bezprzewodowe głośniki strumieniujące MusicCast ISX-18D i WX-010 to najnowsze konstrukcje Yamahy kompatybilne z systemem MusicCast, które dostarczają najlepszą rozrywkę w całym domu. Zintegrowanie popularnych technologii bezprzewodowych – Wi-Fi, AirPlay i Bluetooth – pozwala szybko i łatwo połączyć obydwa modele z domową siecią i odtwarzać udostępnioną w niej muzykę, a także przesyłać dźwięk ze smartfonu i tabletu.

Yamaha Restio to seria urządzeń, które swoim unikatowym wzornictwem wzmacniają stylowe doświadczenie muzyczne. Doskonale obrazuje to kompaktowy system Restio ISX-18D, który dzięki nowoczesnej stylistyce idealnie sprawdza się nie tylko w domowym salonie, lecz również w sypialni bądź w kuchni. Model wykorzystuje 2-drożny system nagłośnieniowy z systemem bass-reflex i wyposażony jest w zintegrowany zegar z funkcją alarmu i wbudowany tuner cyfrowy DAB+. Dzięki kompatybilności z systemem multi-room MusicCast audycje radiowe mogą być odtwarzane w całym domu. Wyjątkowy urok modelu ISX-18D podkreśla elegancka, aluminiowa obudowa, dostępna w kolorze białym i czarnym. O wyjątkowości najnowszych urządzeń Yamahy decyduje zgodność z systemem multi-room Yamaha MusicCast. Dzięki niemu każdy z domowników w dowolnym pomieszczeniu może odtwarzać dźwięk z różnych źródeł, np. serwisów muzycznych, takich jak Spotify, Juke lub Napster, bądź nagrania z biblioteki muzycznej zgromadzonej w komputerze Mac lub PC. W dodatku do swoich funkcji multi-room, WX-010 i Restio ISX-18 mogą także przesyłać muzykę bezpośrednio ze smartfonu lub tabletu.

Obydwa nowe modele Yamahy, dzięki kompatybilności z systemem MusicCast, można obsługiwać za pomocą aplikacji Yamaha MusicCast dostępnej na smartfony i tablety z iOS lub Androidem. Rozwiązanie to pozwala sterować nie tylko głośnikami ISX-18D i WX-010, lecz także wszystkimi pozostałymi elementami systemu MusicCast, i np. przesyłać dźwięk do innych pomieszczeń w domu.

Informacja: www.tophifi.pl